Prírodné tuhé mydlo MusK Chvíľa pohody

Kód: 296
Neohodnotené
Značka: MusK
€4,50 –20 %
mydlo musk chvila pohody
€4,50 –20 % €3,60
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodné mydlo od slovenskej značky MusK Chvíľa pohody – kombinácia byliniek levanduľa a žihľava. Je obohatené o macerát bylín v olivovom oleji a včelí vosk, s pridanými kúskami sušenej levandule a žihľavy.  

Mydlo má antibakteriálne a protizápalové vlastnosti. Je vhodné aj na citlivú pokožku, upokojuje začervenanú a podráždenú pokožku, priaznivo pôsobí na liečbu akné.

Tuhé mydlo MusK je ručne robené procesom za studena, zabalené v papierovej krabičke. Všetky mydlá MusK sú vyrábané na Slovensku, prešli mikrobiologickým a dermatologickým testovaním a spĺňajú všetky legislatívne požiadavky na kozmetické výrobky.

Rozmery mydla: cca 8 x 6 x 2,5-3 cm.

Hmotnosť mydla: 100g ± 5g.

Zloženie mydla (INCI):

Sodium Oleate (zmydelnený olivový olej), Sodium Cococate (zmydelnený kokosový olej), Sodium Castorate (zmydelnený ricínový olej), Sodium Beeswax (zmydelnený včelí vosk), Lavandula Angustifolia Oil (EO levanduľa), Lavandula Angustifolia Flower (kvety levandule lekárskej), Urtica Dioica Leaf (listy žihľavy dvojdomej), Aqua (voda), Titanium Dioxide*, Chromium Oxide Green*, Linalool**, Geraniol**, Limonene**

*prírodné farbivá

** prirodzene obsiahnuté v esenciálnych olejoch