Akvárium na dreve malé Abstrakt

Kód: 1151
Novinka
Neohodnotené
€19,90
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Túžite vlastniť skutočne štýlový dizajnový doplnok? Čo by ste povedali na ručne vyrobené akvárium, ktoré pochádza z exotického ostrova Bali? Akvárium na dreve je jedinečné tým, že každé jedno je originálnym kúskom. Fúkaním z recyklovaného skla, ktoré sa ešte za horúceho stavu uloží na kmienok dreva Gamal, indonézskeho stromu, vznikne doplnok do domácnosti, podniku, firmy alebo kancelárie. Je to tiež výborný tip na darček.

Tým, že sklo zatvrdne do jedinečného tvaru dreva, sa stane veľmi atypickým - až sami nebudete veriť, aké rôzne podoby môže nadobudnúť. Do akvária môžete umiestniť rybičky, vodné rastliny (napríklad riasogule) alebo dekoračné kamene. Nezabudnite, že človek nežije len z jedla, ale aj z krásnych vecí, ktoré ho obklopujú. Akvárium na dreve tu rozhodne má svoje zastúpenie.

Upozornenie: Z dôvodu ručnej výroby je každé akvárium jedinečné, dodaný produkt sa nemusí presne zhodovať s produktom na fotografii. Na skle sa môžu vyskytovať malé nedostatky, ako sú malé bubliny a jemné škrabance.

Materiál: Drevo Gamal/Recyklované sklo